Sme na trhu od roku 2004

 

Niečo málo o našej spoločnosti


Naša spoločnosť bola založená v roku 2004 a od tej doby pôsobí na Slovenskom trhu v oblasti predaja spotrebného materiálu do tlačiarní so špecializáciou na renovované a alternatívne tonery. Od založenia sa usilujeme poskytovať seriózne riešenia pre znižovanie prevádzkových nákladov na tlač, ako i podporu domácich výrobcov renovovaných tonerov pôsobiacich na Slovensku, a tým zároveň dbať na to, aby naša činnosť mala čo najmenší dopad na životné prostredie. Od roku 2006 začíname pôsobiť ako Magic Print, s.r.o., a to až po súčasnosť a neustále rozširujeme portfólio našich služieb poskytovaných našim klientom. Momentálne v našom tíme pôsobí devätnásť zamestnancov, ktorí sa s úctou a seriózne starajú o požiadavky našich klientov.

Naše ciele

Momentálne je našim hlavným cieľom čo najviac podporiť ekologické riešenia v oblasti kancelárskej tlače.

Hlavnou myšlienkou je predaj overených renovovaných náplní, ako aj renovovaných tlačiarní, ktoré po kompletnom servise sú schopné bezchybne plniť svoju funkciu ešte veľa rokov a nie ich likvidáciu na to, aby boli nahradené síce novými, ale parametrovo identickými zariadeniami.

Renováciám tlačiarní a kopírovacích zariadení sa venujeme už niekoľko rokov s výbornými výsledkami a dobrou spätnou väzbou od našich klientov. Táto skutočnosť nám umožňuje poskytovať na vybrané zariadenia aj viac ako ročnú záruku spoľahlivého fungovania. Sme presvedčení, že týmto spôsobom prispievame k úspore nákladov našich klientov, ale aj ochrane životného prostredia.


Zaoberáme sa predajom:

spotrebného materiálu do tlačiarní

kopírovacích strojov, multifunkčných tlačiarní, laserových a atramentových tlačiarní

kancelárskej techniky

výpočtovej techniky

kancelárskych potrieb

Služby pre našich zákazníkov


parallax background

Sme „Magic“ aj v predaji


Staráme sa o
životné prostredie

Je na nás všetkých aby sme si vážili a robili všetko pre zachovanie čistého životného prostredia aj pre budúce generácie a neplnili skládky odpadu tonermi na jedno použitie a funkčnými zariadeniami ktoré majú stále šancu dobre slúžiť a zároveň kúpov takéhoto zariadenia ušetríte až 50% obstarávacích nákladov oproti kúpe nového.

Je dobré sa zamyslieť nad možnosťou ušetriť a ochrániť tým aj životné prostredie a práve túto možnosť Vám prinášame !


Naši partneri