PRENÁJOM

Rozmýšľate nad prenájmom tlačiarne alebo kopírky ?

 
 

Demo kopírky – najlacnejší prenájom zariadení na trhu

Prenájom tlačiarne alebo kopírky môže byť skvelým spôsobom, ako sa vyhnúť finančným výdavkom na stroj pre mnohých podnikateľov, najmä ak ide o využitie v kratšom, alebo presne určenom období. Existuje viacero spôsobov, ako sa prenájom kopírky môže ukázať ako nákladovo efektívne riešenie.


Výhody prenájmu

  • Najnižšie obstarávacie náklady na tlač
  • Výkonné zariadenia až do 70 strán / minúta
  • Záruka na zariadenie počas celej doby nájmu
  • Zmluva bez viazanosti
  • Bez nákladov na servis a spotrebný materiál
  • Šetrenie prírody vďaka DEMO zariadeniam (najnižšia environmentálna záťaž )

Ako začať ?

Z počiatku je treba zodpovedať niekoľko otázok, ktoré významnou mierou pomôžu pri určení a samotnom výbere vhodného zariadenia

Základné otázky ohľadom prenájmu

1Druh tlače?
Ak pre svoju prácu potrebujete tlačiť aj väčšie formáty ako A4 je nutné si uvedomiť že zároveň s tým sa mení aj veľkosť zariadenia a preto treba mať aj dostatočný priestor na jeho umiestnenie. Je dôležité či využijete farebnú tlačiareň alebo vám bude stačiť čiernobiela tlač, čo významne mení aj cenu prenájmu. V prípade, že potrebujete tlačiť väčšie formáty ako A3, v tomto prípade sa jedná o veľkoformátové tlačiarne ktoré sa ale nehodia pre bežnú kancelársku tlač.
2Mesačný objem tlače?
Dá sa odhadnúť podľa mesačne spotrebovaného kancelárskeho papiera a veľkou mierou pomôže pri určení výkonu stroja ktorý bude pre vás ten správny. Aj tu platí čím výkonnejšie zariadenie tým sú náklady na prenájom vyššie.
3Koľko bude užívateľov?
V tejto súvislosti je dobré si uvedomiť, že čím viac užívateľov bude používať jedno zariadenie, tým menej bude nutné investovať do malých lokálnych tlačiarní pre jedného užívateľa. Tým odpadajú aj náklady na prevádzku týchto lokálnych zariadení, ale má to veľký význam pri určení výkonu prenajímaného stroja.
4Dĺžka prenájmu?
Krátkodobé prenájmy sa prispôsobujú flexibilne požiadavkám zákazníka. Na druhej strane dlhodobý prenájom je určený štandardne v dĺžke od 24 do 60 mesiacov.

Vypracujeme vám ponuku na mieru

Pre vypracovanie cenovej ponuky, alebo objednávky tonerov a tlačiarní nás kontaktujte.

Vybrané ponuky prenájmu s cenou na vyžiadanie

Naši partneri